UA-141307940-1

در ادامه به بقیه چالش ها و اصطلاحا دردسرهای استارت آپی میرسیم :

سرمایه ، تیم و ایده رو بررسی کردیم ، حالا میرسیم به چالش بعدی که تعامل با سرمایه گذاره که خیلی تیم ها نمیتونن با اون کنار بیان و به مشکلات جدی در بین راه برمیخورن که ادامه کار رو بسیار مشکل میکنه .

درد سرهای استارت آپی (قسمت اول)

این روزها تب استارت آپ بالاست و صدها ایده ثبت شده یا ثبت نشده به این حوزه و بازی گام میگذارن . ولی 98 درصد اونها شکست رو تجربه میکنن و اگه شانس بیارن فقط شکست بخورن و بدهی بالا نیارن که تقریبا غیرممکنه ، چون هر شکست هزینه های خودش رو داره .

آسان چاره پس از چهار فرزند بدنیا اومد . چهار فرزندی که دوتاشون برای همیشه رفتن و دوتاشون هم منتظر آینده هستن و اینکه دو دل برای موندن یا رفتن هستن ولی شاید درآینده ازشون بشنویم . بگذریم

این فرزند خلف ما از بدو تولد خیلی کم دردسر بود و همه بهش خیلی امید بسته بودیم که فرد مفیدی بشه و بتونه دست مارو هم بگیره . ما همیشه به آینده امید داریم .

یادمه یه روز خونه یکی از دوستان بودیم و جمع بچه ها جمع بود . یکی از دوستان که تازه رفته بود تو کار طراحی دکوراسیون داخلی ، مجلس رو در دست گرفته بود و داشت با آب و تاب از کارش میگفت و اینکه طرح هاش خیلی خلاقانه و جدیدن . خلاصه رسید به جایی که یهو از اون همه آب و تاب رسید به آه و ناله و غرغر کردن که آی من میخوام خودم کار کنم و بازار برای ماه هایی که مستقل هستیم خوب نیست و نمیدونم کجا مشتری جذب کنم و از این حرفا .

آسان چاره در زمینه درج تبلیغات در حوزه خدمات فعالیت می کند و با خلق ارزش هایی برای کاربرانی که از خدمات استفاده میکنند و همچنین مشتریانی که خدمات ارائه می کنند ، همیشه بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای کاربرانش فراهم می کند. آسان چاره بطور کلی در حوزه :  خدمات it ، خدمات مدیا ، خدمات حقوقی ، استخدام ، خدمات آموزش و خدمات خانه و ساختمان فعال است و شما میتوانید بطور رایگان در تمامی این حوزه ها آگهی دهید هم بصورت خدمات دهنده و هم بصورت جدمات گیرنده  .